0948 008 015 info@kelio.sk

Práca na diaľku

Dohliadajte na prácu na diaľku vo svojej organizácii: jednoducho organizujte pracovný čas svojich zamestnancov na diaľku a zaistite súlad s právnymi a zmluvnými požiadavkami

Softvér Kelio uľahčuje plánovanie práce na diaľku! Môžete na diaľku sledovať dokončený pracovný čas a kontrolovať povolené limity práce na diaľku pre každého zamestnanca.

Ľahko monitorujte pracovný čas na diaľku

Softvérové ​​riešenie Kelio ponúka spoľahlivé nástroje na vzdialené sledovanie pracovného času vašich zamestnancov:

R
Vzdialené prihlasovanie do práce na PC, tablete, smartfóne atď
R
Odsúhlasenie dochádzky
R
Sledovanie denných pracovných časov
R
Sledovanie bonusov napr. nárok na stravné lístky

Pre každého vzdialeného pracovníka môžete automaticky zaznamenávať:

R
Kompletnú dochádzku
R
Čas strávený na zadefinovaných aktivitách / projektoch
R
Dni strávené prácou na diaľku / z domu
R
Kvóty nastavené na prácu na diaľku
R
Validáciu žiadostí o prácu na diaľku
R
V akom časovom predstihu musí zamestnanec poslať žiadosť

Ľahko monitorujte všetky tieto parametre pomocou automatických upozornení a sledovania kvót, ktoré je možné nakonfigurovať pre všetkých zamestnancov. So softvérom Kelio poskytnete rámec pre prácu na diaľku na všetkých hierarchických úrovniach vašej organizácie a ochránite vašu organizáciu s ohľadom na pracovné predpisy.

Softvér Kelio vám poskytuje zdieľaný pohľad na vašu organizáciu práce, ktorý je vždy aktuálny!

Konečne získate jasný prehľad o svojej organizácii práce – kto pracuje na mieste alebo na diaľku, kedykoľvek – s plánovaním spolupráce aktualizovaným v reálnom čase!

l

V Kelio vidíte centralizované správy: požiadavky na prácu na diaľku, overovanie požiadaviek a okamžité aktualizácie plánovania sa spravujú automaticky

Plány vám umožňujú vizuálne rozlíšiť medzi zamestnancami pracujúcimi na mieste, ľuďmi pracujúcimi na diaľku a neprítomnými zamestnancami.

Zobrazuje symbol „práce na diaľku“ v individuálnych kalendároch a kolektívnych plánoch. Synchronizácia s vašimi kalendármi správ (Outlook©, Google Calendar©, Lotus Notes©).

praca na dialku

Ako zjednodušiť manažment práce na diaľku?

 

Kelio vám umožňuje digitalizovať požiadavky na prácu na diaľku.

Nepredvídateľná udalosť? Váš zamestnanec môže požiadať o prácu na diaľku niekoľkými kliknutiami v súlade s tým, čo bolo povolené (vopred, povolený počet dní atď.). Jeho manažér dostane upozornenie do svojho pracovného priestoru HR a overí ho z počítača, tabletu alebo smartfónu. Riadenie práce na diaľku je založené na spolupráci: Zamestnanci a manažéri sú na svojej úrovni autonómni v súlade s pravidlami a dohodami o práci na diaľku.

S modulom Kelio workforce management môžete plánovať všetky úlohy pred nástupom a výstupom zamestnanca z firmy a prideľovať úlohy podľa potreby.

  • Každý zamestnanec je prostredníctvom e-mailu upozornený na úlohy, ktoré mu boli pridelené, a ich stav môžete sledovať prostredníctvom svojho HR portálu Kelio.
  • Umožnite svojmu budúcemu zamestnancovi zadávať svoje údaje do Kelio ešte predtým, ako začne svoju novú rolu (pred nástupom do zamestnania)
  • Spravujte procesy prideľovania firemného notebooku, prístupu k sieti, telefónu, služobného auta alebo prístupovej karty.
  • Pripravte sa na odchod zamestnanca, s dokladmi týkajúcimi sa vrátenia počítača a pod.

Priebeh rôznych úloh môžete sledovať v reálnom čase z ovládacieho panela. Môžete tiež kontaktovať zainteresovaných zamestnancov, aby ste sa uistili, že sa na nič nezabudne!

Sledujte upozornenia

Nastavte prispôsobené typy práce na diaľku (pravidelná, príležitostná, núdzová alebo iná práca na diaľku) a započítajte odpracované hodiny v závislosti od situácie

Z

Robte zmeny

Urobte zmeny na základe výnimky z bežného pracovného dňa na diaľku jedným kliknutím

Prispôsobte si proces overovania požiadavky na prácu na diaľku

Konajte flexibilne

Zmena na poslednú chvíľu? Zamestnanec môže pracovať na mieste ráno a na diaľku popoludní. Jeho/jej čas je stále presne sledovaný v Kelio, bez ohľadu na to, aký spôsob používa: dochádzkový terminál na mieste, virtuálny terminál na smartfóne alebo PC, deklaráciu dochádzky.

Zjednodušte si riadenie dochádzky svojich zamestnancov so softvérom Kelio! Pozrite si aj:

Dochádzkový softvér,

Plánovanie,

HR manažment,

Správa absencií. 

 

Spoločnosť Kelio

O spoločnosti Kelio

Bodet Group

Partneri

Kelio Belgium

Kelio Spain

Kelio Netherlands

Kelio France

Kelio Switzerland

Podpora

Kontakty

Kelio Academy

Help Center

Kde nás nájdete

(+421) 948 008 015

Hviezdoslavova 1, Senec, 90301 Slovakia

info@kelio.sk

Sledujte nás:
Copyright © 2024 Powered by Sycom servers